dinsdag 12 mei 2026

Varens vol kleur - "Nieuwe Favorieten" Facebookhop Dreamgirls & Friends

 Welkom bij deze blogpost, behorend bij de Facebook Hop van de Stampin’Up! Dreamgirls & Friends-stempelvriendinnen, met als thema: Nieuwe Favorieten!


Sinds het begin van deze maand is de nieuwe Catalogus geldig, met daarin echt allerlei prachtigs voor ons stempelliefhebbers! Echt van alles wat, in veel verschillende stijlen! En alsof dat nog niet genoeg is, is er ook weer een nieuwe aanvulling bij gekomen bij de Online Only items... Er is dus genoeg te ontdekken! We gaan jullie daarom samen een aantal van onze nieuwe favorieten laten zien!


Vandaag had ik zin in inkt, laagjes en vrolijke kleuren! Het is ineens zo grijs en kil buiten... dus dan zoek ik in mijn stempelwerk gewoon wat vrolijkheid en kleur op!

Zo maakte ik deze botanische kaart, vol prachtige varen bladeren!


De nieuwe set die ik hiervoor gebruikte heet Fern & Flora, en deze set is te vinden in de nieuwe catalogus. Prachtige varenbladeren in allerlei variaties, geweldige stansen met nog meer vorm bladeren, een mooi label, een achtergrondstempel en diverse smaakvolle teksten!

Deze set is onderdeel van een complete collectie, er zijn namelijk ook bijpassend designpapier, een embossingfolder, embellishments etc bij te verkrijgen. Maar natuurlijk kun je al deze items ook los van elkaar gebruiken!


Het leek me leuk vandaag met deze set eens een beetje buiten de gebaande paden te gaan, en voor een wat onverwachte kleurcombinatie te kiezen!


Ik begon met de achtergrond, waarop ik met Blending Brushes mooi in elkaar overlopend vijf kleuren inkt aanbracht. Van Berry Burst, naar Melon Mambo, Calypso COral, Pumpkin Pie en zo eindigend in Darling Duckling. Door er met een Water Painter waterdruppeltjes op te spetteren kreeg ik een stoer gekleurde achtergrond.


Met de achtergrond uit de stempelset bracht ik wat zwarte accenten aan. De nieuwe Hybride zwarte inkt is hier ideaal voor, want deze stempelt echt diepzwart;Zo krijg je een mooi contrast.


De kleuren die ik voor de achtergrond gebruikt had, gebruikte ik ook voor alle bladeren en blaadjes die ik maakte. Enkele blaadjes stempelde ik en stanste ik uit, anderen stanste ik uit Basic White of geklrud cardstock.

Ook stempelde en stanste ik zo de twee vlindertjes.


Het labeltje stanste en stempelde ik dubbel. Zo kon ik ze deels overlappend samen gebruiken. In het onderste, gele label zie je de achtergrondstempel weer subtiel terugkomen.

Alle bladeren verdeelde ik over het gekleurde deel van de achtergrond. De linkerhelft liet ik leeg.


Als laatste afwerking voegde ik nog wat van de nieuwe Sunset Sparkle Pailletten toe! Die zorgen net voor een subtiel glimmertje.


Zoals ik hierboven al vertelde is deze blogpost onderdeel van een HOP!

Deze Ontdek Online Only's - Hop vindt vandaag plaats op FACEBOOK....Wil je dus zien wat mijn stempelvriendinnen gemaakt hebben voor deze  Facebook Hop, kijk dan dus , en hop door, via mijn facebookpagina!


Het was echt leuk om deze Fern & Flora set nu eens op deze manier te gebruiken. De vorige keer koos ik namelijk voor groen, en allerlei items uit de Collectie rond deze set! Deze kaart kun je HIER bekijken.... En wist je dat ik binnenkort een gave techniekenworkshop geef met deze fantastische set? Er is nog plek voor twee deelnemers!

Je kunt wel merken dat ik HEEL enthousiast ben over deze prachtige varens. De natuur blijft een geweldige inspiratiebron! En daar mag je best je eigen artistieke vrijheid een beetje op los laten... Toch?

Wat heb ik gebruikt:
Stempels: Fern & Flora
Papier: Cardstock: Basic White, Thick Basic White, Basic Black, Berry Burst, Melon Mambo, Calypso Coral, Pumpkin Pie, Darling Duckling
Inkt: Berry Burst, Melon Mambo, Calypso Coral, Pumpkin Pie, Darling Duckling, Hybride Inkt zwart
Dies: Fern & Flora stansen
Embellishments: Sunset Sparkle Pailletten
Tools: Stampin'Cut & EmbossMachine, Blending Brushes, Water Painters, Heat Tool, Paper Snips

Tot snel!
Annette




Lees HIER alle nieuws en acties van MEI!!



Eerstvolgende (MEE)besteldagen:
                            Maandag 11 mei, 19.00 uur
                           Maandag 18 mei, 19.00 uur
                        

Dat kan 7 dagen per week, 24 uur per dag





Product van de maand mei!
Het Exclusieve Speciaal Designpapier Vellum Berry Botanical
kun je voor slechts 6 euro meebestellen bij een bestelbedrag vanaf 90 euro




Nieuw bij de Kijkkast:
Voordeelpakketten In Colors 2026-2028!
Kies met veel voordeel het pakket dat bij jou past!
Lees HIER alle info!




NIEUW: PAPER PUMPKIN!!

Elke maand een Creatief verrassingspakket in je brievenbus.
Alle benodigheden en werkbeschrijving zitten er bij!
Lees HIER alle info!



Koopjes en laatste kans items aangevuld!!
Er zijn weer nieuwe ONLINE ONLY-PRODUCTEN!
Volop nieuwe items, die niet in de catalogi staan!
Je vindt ze >>HIER<<





💓De allerbeste DEAL: Het Stampin'Up! Startpakket!💓
Alleen in mei speciale actie!
Je krijgt extra OF vijf In Colors Inktpads, OF 5o euro extra om zelf iets van uit te kiezen
Kies dan nog voor 175 euro aan items naar eigen keuze en betaal voor dit alles slechts 129 euro
Krijg vervolgens minimaal 20 procent korting op volgende bestellingen,
Gratis toegang VIP Lounge! en meer!
Kijk HIER voor de info!



KIJKKAST WORKSHOPS!!
Check >>>HIER<<< het nieuwe workshopprogramma voor de komende tijd!!!


en spaar voor gratis producten!
***Met diverse Clubvoordelen ;o)***



Voel je welkom bij de Kijkkast VIP Lounge!
Extra voorbeelden, Kijkkast Lives, Online open huis, extra tips, gratis workshops!
Lees HIER hoe ook jij Kijkkast VIP kunt worden!


Catalogus aanvragen:

Wil jij de nieuwe Mei-augustus catalogus ontvangen?

Vraag deze nu bij mij aan via een >>email<<! Opsturen of afhalen is mogelijk!
Meer info is te vinden op de Catalogus Info








Geen opmerkingen :

Een reactie posten

Een reactie wordt heel erg op prijs gesteld, is motiverend, inspirerend en maakt me gewoon blij. Dankjewel!