Vandaag doe ik weer mee met de Monochromatic Insta Hop van Crafty Collaborations!
In
deze Insta Hop zetten we elke keer 1 Stampin'Up!-kleur in de
spotlights, door te proberen zoveel mogelijk alleen deze kleur in ons
project te gebruiken. 
De kleur van deze week is Cloud
Cover. Dit is een echt heel bijzondere zachtblauwe tint. Deze kleur is sterk
vergrijsd en heeft daardoor iets luchtigs, ijzigs en je zou deze
prachtige kleur bijna een neutrale kleur kunnen noemen. Het is een van
de In Colors 2025-2027!De kleur is prachtig te combineren, mede door het vele grijs in de kleur. Door de lichte verzadiging valt hij onder de pasteltinten.
Doordat het zo'n zachte kleur is was het echt een uitdaging om met alleen deze kleur een project te maken. Het mooiste laat je zo'n kleur uitkomen met veel wit! Zo krijg je een koele, ijzige combinatie, die mij daardoor op het idee bracht iets winters of kerstigs te maken!
En toen moest ik al snel ook aan deze gezellige kerstkabouter denken! In deze kleuren doet hij echt winters aan he?
Deze nieuwe set Kerstkabouters is nog maar net uitgekomen, en is onderdeel van de laatste release Online Only items die sinds 1 september verkrijgbaar is! Als liefhebster van paddenstoelen en kabouters moest ik deze set natuurlijk meteen bestellen!! Ik vind ze geweldig!! De afbeeldingen zijn zo leuk getekend, en deze kabouters doen zulke geinige dingen, en de teksten zijn supergrappig gevonden! En wat fijn he, dat ze in het Nederlands zijn! De stansset heeft dan ook nog weer allerlei leuk accessoires en extraatjes, waarmee je leuke tafereeltjes kunt maken! Echt weer een topper!
Eerst kleurde ik de kabouter in met inkt refill en een Water Painter, daarna bracht ik verdere kleuraccentjes aan met Stampin'Blends! Ja, je kunt best verschillende inkleurmedia best met elkaar combineren!
De "lichtpuntjes" bracht ik aan met Witte Gelpennen, en de kroon en bontrand kregen een glittertje met de Wink of Stella Glitterbrush.
Ik plaatste de vrolijkerd op een (uitgestanst) krukje want met een baard vol kerstballen verdien je wel een podium, toch? 😀
Maar ook de prachtige opgengewerkte rand waarop de Kabouter werd geplaatst zet hem extra in het zonnetje!
Hiervoor gebruikte ik ook al zo'n mooi item: De Botanical Expression stans. Hiermee stans je op de gewenste plek zo in een stansbeweging deze mooie rand uit. Een prachtig gedetailleerde strook is het resultaat, waar je vervolgens allerlei leuke dingen mee kunt doen! Deze stans is ook te vinden bij de Online Only items!
Door het voorste paneel verhoogd op te plakken kreeg ik een leuk diepte effect.
En als je daar achter dan een paneel doet waarop met met water en Refill inkt een kleurige achtergrond van gemaakt hebt doet, krijg je een nog net wat leukere sierrand.
In de benedenhoek kwamen dan nog wat lieve kleine kadootjes, waarvoor de stansen dus bij de set zitten.. Die strikjes en details van de stansen zijn zo gaaf!
Het leuke lettertype van de tekst vond ik zo leuk, dat ik deze stijl heb doorgevoerd in de hotseknots geinkte randjes. Ik vind het leuk om de tekst hier in strookjes te knippen. Om de tekst heen kwamen wat Platte Parels in Cloud Cover! Meer is niet nodig.

Bij deze kaart vond ik het goed passen om ondanks de details toch een mate van eenvoud te houden. Het past ook wel bij de serene kleur!

Het leuke van deze Monochromatic Challenges vind ik dat je zo echt een kleur helemaal uitdiept. Daar krijg je weer inzichten en inspiratie van, of je wordt weer opnieuw verlliefd op een kleur die je even een poosje wat minder gebruikte. Eens kijken of ik volgende week ook weer mee kan doen!
Wat heb ik gebruikt:
Stempels: Kerstkabouters (Online Only)
Papier: Cardstock: Basic White, Thick Basic White, Cloud Cover
Inkt: Cloud Cover, Black Hybrid
Dies: Kerstkabouters (Merry Mischief) stansen(Online Only), Botanical Expressions Stans(Online Only)
Stampin'Blends: Cloud Cover, Smoky Slate, SU900, SU1000
Witte Gelpennen
Embellishments: Wink of Stella Glitterbrush, Platte Parels In Colors 2025-2027
Tools: Stampin'Cut & Emboss Machine, Water Painters, Stampin'Spritzers, Take Your Pick Tool.
Tot snel!
Annette
Deze wil je niet missen:
De 12 Days of Creativity Adventskalender!
Een exlusieve stempelset EN 12 verrassende creatieve kadoos, en heel veel inspiratie! Klik HIER voor informatie!

Het allerleukste Creatieve abonnement is hier:
PAPER PUMPKIN!!


Elke maand een heerlijk verrassingspakket in je brievenbus.Alle benodigheden en werkbeschrijving zitten er bij!
Lees HIER alle info!
Lees HIER alle info!

Vier samen Wereld-Kaarten-Maak-Dag met deze nieuwe Virtual Card Retreat!
Gewoon lekker thuis maar toch samen veertien prachtige kaarten maken met een geweldig materialenpakket! Lees hier de info!
Bestel voor 165 euro voor slechts 120 euro EN ontvang de Welkomstbox vol verrassingen! Lees HIER alle info!







Geen opmerkingen :
Een reactie posten
Een reactie wordt heel erg op prijs gesteld, is motiverend, inspirerend en maakt me gewoon blij. Dankjewel!