vrijdag 21 februari 2025

Spelen met inkt en kleur met Natural Botanicals - Sale-A-Bration Facebookhop Dreamgirls & Friends


21 februari is het vandaag, dus dat betekent nog een weekje Sale-A_Bration en  -inclusief vandaag- nog drie van onze facebookhops! Nog maar even genieten dus van weer een bijdrage voor de de Marathon Facebook Hop van de Stampin’Up! Dreamgirls & Friends-stempelvriendinnen, met als thema: Sale-A-Bration!

Van 7 januari tot 28 februari vieren we bij Stampin'Up! het grootste stempelfeest van het jaar , waarbij je op diverse manieren gratis stempelkadoos kunt verdienen! En met die kadoos laten wij je in deze hop inspiratie zien!

Vandaag koos ik voor een van de extra Sale A-Brationitems, die er begin februari bij zijn gekomen, en maakte daar een lekker kleurrijke kaart mee!

Het botanische thema is prachtig en tijdloos!

De set die ik gebruikte heet Natural Botanicals! Dit is een lekker artistiek vormgegeven set met grote botanische stempels die bovendien reversible zijn, oftewel, je kunt met beide zijden van de stempels stempelen! Daaarmee verdubbel je dus de mogelijkheden van deze geweldige set!

Natural Botanicals is te vinden in de Mini Catalogus, maar is nu ook tijdelijk nog als Sale-A-Brationkado uit te kiezen bij een bestelling vanaf 70 euro! En geloof mij, deze set wil je echt hebben als je eenmaal gezien hebt wat je er mee kunt doen!

Het leuke van de set is ook nog, dat deze heel makkelijk in gebruik is! Met een paar afdrukken die je overlappend over elkaar stempeld heb je al heel snel een mooi geheel.

Voor deze kaart koos ik drie frisse kleuren uit: Pretty Peacock, Lemon Lime Twist, en Petunia Pop. Met deze kleuren stempelde ik met zowel de dichte als de gedetailleerde zijde van de stempel enkele bladeren op de achtergrond. Door eerst af te stempelen kun je ook wat lichtere afdrukken maken, voor extra variatie.

Dan stempelde ik nog wat afdrukken op een los stukje cardstock en knipte deze losjes uit.

Het geheel schikte ik op de eerder gestempelde bladeren en plakte ik vast. Ja,zo makkelijk is het!

En dan kun je het verder aankleden naar eigen wens. Wat vast staat is dat ik de gebruikte kleuren ook verder in mijn kaart terug zou laten komen. Ik had zin in een lekker kleurrijke achtergrond, met een artistieke look.

Met inkt en diverse tools, zoals Blending Brushes, Stampin'Spritzers en Water Painters maakte ik een kleurrijke achtergrond!

Door de gemengde technieken kreeg ik een achtergrond vol structuur!


Voor- en achtergrond passen zo precies bij elkaar.

De tekst die ik toevoegde komt trouwens uit de set Everyday Arches.


Onderaan het boeket kwam een losse toef die ik maakte van uitgerafeld lint dat ik samenbond met Bakers Twine. Dit past mooi bij de artsy stijl van deze kaart.

Tussen de bladeren en bloemen kwamen wat witte Pailletten uit dit pakje Paarse Zelfklevende Pailletten. Ik koos bewust de witte, omdat deze niet te veel opvallen, maar wel net even dat beetje schittering geven.



Bij het maken van deze kaart combineerde ik enkele challenges met elkaar!
De kleuren komen van deze Challenge van Color Throwdown.
De indeling komt van deze sketch van Freshly Made Sketches! De ronde lijn knipte ik uit de losse hand.
Bij Festive Friday Challenges koos ik de drie woorden: Pink, Ribbon en Ink Blending
En bij the Flower Challenge werd gevraagd de kleur PINK te gebruiken.


Het witte paneel met de bloemen plakte ik verhoogd op de kleurrijke achtergrond. Als klein detail laat ik links een klein stukje van de achtergrond uitsteken. Zo komt daar ook de kleur weer even heel subtiel terug.

Zoals ik hierboven al vertelde is deze blogpost onderdeel van een HOP!

Deze marathon vindt plaats op FACEBOOK....Wil je dus zien wat mijn stempelvriendinnen gemaakt hebben voor deze Sale-a-Bration FacebookHop, kijk dan dus , en hop door, via mijn facebookpagina!

Zo zeg, wat was het ontzettend leuk om deze kaart te maken! Het is een lekker vrolijk, uitbundig, positief geheel geworden, vind je ook niet? En die stempels... die zijn echt geweldig!

Wat heb ik gebruikt:
Stempels: Natural Botanicals (nu ook als SAB), Everyday Arches
Papier: Cardstock: Thick Basic White, Basic White
Inkt: Pretty Peacock, Lemon Lime Twist, Petunia Pop
Embellishments: Bordered Ribbon Petunia Pop, Bakers Twine Essentials Pack, Paarse Zelfklevende Pailletten (SAB)
Tools: Blending Brushes, Paper Snips, Stampin'Spritzers, Water Painters, Take Your Pick Tool

Tot snel!
Annette


Van 7 januari- 28 februari: SALE-A-BRATION!
Verdien in deze periode GRATIS producten bij je bestelling!
En er zijn nu NIEUWE SALE-A-BRATION kadoos toegevoegd!


Eerstvolgende (MEE)besteldagen:
Maandag 24 februari 19.00 uur
Maandag  3 maart 19.00 uur


Laatste kans producten!
Op is op!
BEMACHTIG ZE NU HET NOG KAN!



Dat kan 7 dagen per week, 24 uur per dag!


Zo veel MOOIS!
Er zijn weer nieuwe ONLINE ONLY-PRODUCTEN!
Volop nieuwe items, die niet in de catalogi staan!
Je vindt ze >>HIER<<


Voel je welkom bij de Kijkkast VIP Lounge!
Extra voorbeelden, Kijkkast Lives, Online open huis, extra tips, gratis workshops!
Lees HIER hoe ook jij Kijkkast VIP kunt worden!


๐Ÿ’“De allerbeste DEAL: Het Stampin'Up! Startpakket!๐Ÿ’“
Kies voor 175 euro en betaal slechts 129 euro
Krijg vervolgens minimaal 20 procent korting op volgende bestellingen
Gratis toegang VIP Lounge! en meer!
Lees HIER alle info!


Altijd leuke koopjes in het KOOPJESREK, op is op!


KIJKKAST WORKSHOPS!!
Check >>>HIER<<< het nieuwe workshopprogramma voor de komende tijd!!!


en spaar voor gratis producten!
***Met diverse Clubvoordelen ;o)***


Catalogus aanvragen:


Wil jij de NIEUWE JAARCATALOGUS, De Sale-A-Brationfolder en/of de nieuwe najaarsmini-catalogus ontvangen?
Vraag deze nu bij mij aan via een >>email<<! Opsturen of afhalen is mogelijk!
Meer info is te vinden op de Catalogus Info


1 opmerking :

Een reactie wordt heel erg op prijs gesteld, is motiverend, inspirerend en maakt me gewoon blij. Dankjewel!